Jak zauroczyć przyszłego szefa?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które poszukują zmian w życiu zawodowym i właśnie dostały zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy jest jakiś gotowy scenariusz, który sprawdzi się w każdej sytuacji i na każde stanowisko? Oczywiście, że nie. Za to jest kilka uniwersalnych wskazówek, które można użyć w dowolnej konfiguracji.

jak zauroczyć przyszłego szefa

Jak przygotować się do spotkania rekrutacyjnego?

Na szczęście podczas rozmów kwalifikacyjnych coraz częściej odchodzi się od szablonowych pytań w rodzaju: podaj swoje trzy wady i zalety. Więcej jest zadań bezpośrednio odzwierciedlających to, czym będziesz się później zajmować. Mimo to warto przygotować prezentację swojej osoby, z uwzględnieniem swoich atutów, dotychczasowego doświadczenia i wartości, jaką wniesiesz do nowej firmy.

Poniżej zostawiam dla Ciebie krótkie ćwiczenie. Poświęć na niego chwilę. Ta chwila zaprocentuje później, podczas spotkania z Twoim przyszłym szefem!

Jak zauroczyć przyszłego szefa

**************

Już niedługo udostępnię Ci warsztat, na którym będziesz mógł zapoczątkować nowy start Twojej kariery! Znajdziesz tam ćwiczenia dotyczące przekonań, komunikacji, autoprezentacji i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Taka lekcja w pigułce. 🙂

A póki co poświęć chwilę na „odkopanie” swoich dotychczasowych sukcesów i osiągnięć orać ćwicz mówienie o nich pełnym głosem!

Powodzenia! 🙂

 

Jedna myśl na temat “Jak zauroczyć przyszłego szefa?

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: