Nowy start Twojej kariery!

W ostatnim wpisie Jak zauroczyć przyszłego szefa  dałam Ci do wykonania ćwiczenie, będące fragmentem warsztatu, który miałam okazję zaprojektować i wraz z doświadczonymi trenerami zrealizować. Cały projekt został sfinansowany dzięki środkom z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i w założeniu skierowany jest do osób, które po leczeniu onkologicznym chcą powrócić na rynek pracy, zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu zawodowym, albo na nowo zaprojektować swoją karierę.

Osób, które po dłuższej przerwie, spowodowanej różnymi czynnikami, chce wrócić do życia zawodowego jest wiele. Jest też znaczna grupa, która chciałaby zająć się czymś innym, ale nie do końca wie jak się do tego zabrać. Jeśli jesteś jedną z tych osób to ten kurs jest także dla Ciebie.

Udostępniamy Ci go zupełnie za darmo, będąc przekonanym, że jeśli tylko poświęcisz trochę czasu i bliżej się sobie przyjrzysz, zrobisz duży krok w kierunku swojej wymarzonej kariery!

Co znajdziesz w przygotowanym przez nas kursie?

Zmiana przekonań – to moduł, od którego zaczniesz. Dzięki niemu zrozumiesz czym są „przekonania”, zweryfikujesz czy wpływają na Ciebie pozytywnie czy też destrukcyjnie oraz popracujesz nad ich zmianą, tak, żeby wspierały Cię w działaniu.

Skuteczna komunikacja – jak ją wykorzystać, by poprawić relacje z innymi ludźmi, nawiązać współpracę i …zauroczyć przyszłego szefa. To też zestaw ćwiczeń, które pomogą Ci zacząć głośno mówić o Twoich sukcesach i mocnych stronach.

Autoprezentacja – jak sobie radzić ze stresem? Jak mowa ciała wpływa na odbiór Ciebie przez inne osoby? Tego wszystkiego dowiesz się właśnie z tego modułu!

Projektowanie kariery – tu z pomocą przyjdzie metoda Design thinking, dzięki której odkryjesz ukryte talenty, dokopiesz się do spychanych od dawna myśli o wymarzonym zajęciu, a na koniec zaplanujesz działanie, które pozwoli Ci zrobić ten pierwszy krok w kierunku zmiany!

CV i list motywacyjny w nowoczesnej odsłonie – w tym module zaprojektujesz dokumenty aplikacyjne skrojone pod wybraną przez Ciebie ofertę. Dowiesz się na co zwrócić uwagę, jakie elementy są niezbędne i co zrobić, żeby graficzny aspekt przyciągnął wzrok rekrutera.

Zapraszam serdecznie na kurs, który dostępny jest na stronie : https://warsztatkariery.wordpress.com/

Mocno trzymam kciuki za nowy start Twojej kariery!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: