O mnie

Witaj!

Cieszę się, że tu trafiłeś! Liczę, że z czasem poznamy się lepiej!

 

Kim jestem?

Z zawodu jestem pedagogiem specjalnym z obszernym zapleczem psychologicznym. Od kilku lat zajmuję się szkoleniami z zakresu umiejętności miękkich, sprzedaży i obsługi Klienta. Chodzą słuchy, że świetnie nawiązuję relację z ludźmi, a mój wrodzony optymizm i pasja do tego, co robię przyciąga do mnie innych.

Prywatnie jestem Żoną wspaniałego Męża i Mamą cudownej Córki. Zacieśniamy więzi wspólnie podróżując po świecie, wspinając się w górach, szukając skarbów w lesie. Wieczorami z zamiłowaniem oddajemy się planszówkom, których posiadamy całe stosy!

Skąd się to wzięło?

Moja pasja do szkoleń, poszukiwania i kreowania narzędzi służących rozwojowi zakwitła we mnie jeszcze na studiach. Żeby usystematyzować swoją wiedzę rzuciłam się w wir kursów i szkoleń z tego zakresu. Nie ukrywam jednak, że w pracy bardzo pomaga mi kreatywność i poszukiwanie nowych rozwiązań. Chyba w karierze nie zdarzyło mi się poprowadzić dwa razy, dokładnie takiego samego szkolenia! Zawsze mam pokusę, żeby zmienić choć jeden element!

Postanowiłam się podzielić moją wiedzą z Tobą! Będzie mi miło, jeśli znajdziesz tu coś dla siebie.  A jeszcze bardziej ucieszę się, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad, podzielisz się własnym doświadczeniem lub napiszesz do mnie! 🙂

Pozdrawiam,

Sylwia Wiśniewska

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: